Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Kelionė keltu mokslo metų užbaigimo proga
Pripratę prie tradicinių ilgesnių mokyklinių išvykų, kurios buvo sustabdytos dėl pandemijos, ir ištroškę naujų įspūdžių IIa, IIb ir IIIa, IIIb
