Teatralizuotas muzikinis spektaklis “Šią žemę pamilau beprotiškai…”

Lapkričio 17 d. Naujosios Vilnios kultūros centre vyko teatralizuotas muzikinis spektaklis “Šią žemę pamilau beprotiškai…”, kuriuo galėjo grožėtis pilnutėlė salė. Įspūdingu pasirodymu buvo siekiama paminėti Lenkijos nepriklausomybės dieną. Spektaklį parengė mūsų gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojų Janinos Stupenko (vokalas), Jolantos Šalkovskos (teatras) ir Teresos Božerodzkos (choreografija). Taip pat pasirodyme dalyvavo Žaliakalnio darželio-mokyklos mokiniai ir vokalinė grupė “Melodija”.

Renginyje dalyvavo garbingi svečiai: Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Česlav Olševski, Lietuvos lenkų sąjungos Vilniaus skyriaus pirmininkas Marek Kubiak, Naujosios Vilnios seniūnijos seniūnas Jurijus Gridiuško ir Švenčiausiosios Mergelės Marijos Taikos Karalienės parapijos klebonas Eduardas Kirstukas.

Projektą finansavo Lenkijos Respublikos Ministro Pirmininko kanceliarija pagal projektą “Polonija ir lenkai užsienyje 2022”.

Kviečiame pasižiūrėti nuotraukas ir renginio įrašą, kurį padarė mūsų gimnazijos absolventas Rafal Marcinkevič. Įrašą rasite šioje nuorodoje: https://www.youtube.com/watch?v=sngdXkZxYFQ

Nuotraukos: ValdemarDoveiko