Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Ant žodžio sparnų“

„Ir visada turėk sparnus, kuriais galėtum grįžti į namus…“  Šiais nuostabiais žodžiais lapkričio 15 d. mūsų gimnazijoje prasidėjo 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“ I etapas. Konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti (-s) išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką.

Po pirminės atrankos kiekvienoje klasėje į mokyklinį I-ąjį konkurso etapą pateko 20 pačių geriausių skaitovų. Nuskambėjo daug nuostabių, šiltų ir gražių žodžių apie vaikų pasaulį, svajones, rūpesčius. Komisija įvertino mokinių deklamavimą ir išrinko nugalėtojus.

1-2 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo 1 kl. mokinys Robert Dovgialo, kuris deklamavo J. Marcinkevičiaus eilėraštį „Sapnas“ (mok. Alina Valiučko).

3-4 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo 3 kl. mokinė Maja Dunovska, kuri deklamavo M. Marcinkevičiaus eilėraštį „Voro koja“.

1-4 klasių nugalėtojai: II vieta skirta 2 kl. mokiniui Ernestui Ravdo (mok. Alina Valiučko) ir 3 kl. mokiniui Danieliui Soltan (mok. Violeta Stefanovič), III vieta skirta 1 kl. mokinei Milanai Maceikianec (mok. Violeta Stefanovič) ir 4 kl. mokinei Adrianai Ščučko (mok. Jadvyga Pukšta).

Visi konkurso dalyviai gavo  padėkas, o nugalėtojai – diplomus ir dovanas. Dėkojame visiems dalyvavusiems, sveikiname Robertą Dovgialo ir Mają Dunovską, kurie atstovaus mūsų gimnazijai konkurso II-ajame etape. Linkime  sėkmės!