Pavardė, vardas | Kvalifikacinė kategorija | Mokomieji dalykai, pareigos |
Adamovič Teresa | Metodininkas | Matematika |
Ancevič Ana | Mokytojas | Informatika |
Andrušanec Vanda | Ekspertas | Lenkų kalba, Ia kl. auklėtoja |
Bagdonienė Dovilė | Vyr. mokytojas | Lietuvių kalba ir literatūra |
Bartosevič-Juodviršė Greta | Mokytojas | Istorija, pilietiškumo pagrindai, 7b kl. auklėtoja |
Beraza Miroslav | Mokytojas | Informatika |
Boguško Zbignev | Mokytojas | Technologijos |
Borovaja Jadvyga | Vyr.mokytojas | Istorija, Bibliotekos vedėja |
Božerodskaja Teresa | Mokytojas | Šokis |
Čereškaitė Ieva | Vyr. mokytojas | Lietuvių kalba ir literatūra |
Čereškienė Joana | Metodininkas | Lietuvių kalba ir literatūra |
Četyrkovska Lucija | Metodininkas | Bibliotekininkė, mokytojo padėjėja |
Disevič Kristina | Vyr.mokytojas | Anglų kalba |
Doveiko Valdemar | Vyr.mokytojas | Geografija, Fotografija |
Doveiko Veslava | Vyr.mokytojas | Matematika, El.dienyno administratorius Direktoriaus pavaduotoja ugdymui |
Dovgialo Julija | Logopedas | |
Duksaitė Monika | Mokytojas | Lietuvių kalba ir literatūra |
Dunovska Julija | Vyr.mokytojas | Priešmokyklinis ugdymas |
Dunovska Marija | Ekspertas | Pradinis ugdymas, 4 kl. auklėtoja |
Gricevič Evelina | Vyr.mokytojas | Biologija, 8a kl. auklėtoja |
Gvazdaitytė Rita | Vyr.mokytojas | Tikyba |
Juchnevič Gelena | Vyr.mokytojas | Istorija, Direktorius |
Kerbed Violeta | Metodininkas | Matematika |
Klimovič Vitalij | Metodininkas | Rusų, anglų kalba |
Kobiak Zyta | Vyr.mokytojas | Technologijos |
Kogarko Irena | Ekspertas | Pradinis ugdymas, 3 kl. auklėtoja |
Koševska Regina | Metodininkas | Dailė |
Kovaliauskienė Česlava | Vyr.mokytojas | Chemija, IIIb kl. auklėtoja |
Koženevska Tatjana | Metodininkas | Geografija |
Martinkutė-Simokaitienė Viktorija | Mokytojas | Lietuvių kalba ir literatūra |
Mechovičius Pavel | Vyr.mokytojas | Informacinės technologijos |
Naruševičienė Dangira | Metodininkas | Kūno kultūra, 7a kl. auklėtoja |
Noreikienė Margarita | Vyr.mokytojas | Kūno kultūra |
Novicka Olga | Metodininkas | Anglų kalba |
Palkovska Eva | Vyr.mokytojas | Etika, soc.pedagogas, 6b kl. auklėtoja |
Pavliuk Ina | Mokytojas | Pradinis ugdymas, 1 kl. auklėtoja |
Pašuta Regina | Metodininkas | Lenkų kalba, 6a kl. auklėtoja |
Petrusevič Marek | Mokytojas | Ekonomika, žmogaus sauga, IIIa kl. auklėtojas Direktoriaus pavaduotojas ugdymui |
Pukšta Jadvyga | Vyr.mokytojas | Lietuvių kalba ir literatūra, 8b kl. auklėtoja |
Račevska Jolanta | Vyr.mokytojas | Pradinis ugdymas, 2 kl. auklėtoja |
Siniavskaja Nijolia | Vyr.mokytojas | Matematika |
Slavinskienė Renata | Vyr.mokytojas | Lenkų kalba, 5a ir IIa kl. auklėtoja |
Stankevič Pavel | Ekspertas | Fizika, IIIa kl. auklėtojas Direktoriaus pavaduotojas ugdymui |
Stefanovič Violeta | Mokytojas | Lietuvių kalba ir literatūra |
Stupenko Janina | Vyr.mokytojas | Muzika, Ib kl. auklėtoja |
Sventickienė Žaneta | Metodininkas | Vokiečių kalba |
Szczyglovska Joana | Metodininkas | Lenkų kalba, IIb ir IVb kl. auklėtoja |
Šalkovska Jolanta | Vyr.mokytojas | Biologija, Teatras, 5b kl. auklėtoja |
Šelkovski Valdemar | Metodininkas | Istorija |
Šivickienė Irena | Vyr.mokytojas | Technologijos |
Valiučko Alina | Mokytojas | Lietuvių kalba |
Vincaitienė Božena | Vyr.mokytojas | Anglų kalba |
Žabelovič Vika | Mokytojas | vaiko priežiūros atostogos |