Mokytojai

kolektyvas 2011
Pavardė, vardasKvalifikacinė kategorijaMokomieji dalykai, pareigos
Andrušanec VandaEkspertasLenkų kalba, 7a kl. auklėtoja
Bagdonienė DovilėVyr. mokytojasLietuvių kalba ir literatūra
Bartosevič GretaMokytojasIstorija, pilietiškumo pagrindai, 5b kl. auklėtoja
Boguško ZbignevMokytojasTechnologijos
Borovaja JadvygaVyr.mokytojasIstorija, Bibliotekos vedėja
Brazevič TeresaVyr.mokytojasBūrelio vadovė, Bibliotekininkė
Čaiko KsenijaMokytojas Būrelio vadovė
Čereškaitė IevaVyr. mokytojasLietuvių kalba ir literatūra
Čereškienė JoanaMetodininkasLietuvių kalba ir literatūra
Četyrkovska LucijaMetodininkasBibliotekininkė, mokytojo padėjėja
Disevič KristinaVyr.mokytojasAnglų kalba
Doveiko ValdemarVyr.mokytojasGeografija, Fotografija
Doveiko VeslavaVyr.mokytojasMatematika,
El.dienyno administratorius
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Dovgialo JulijaLogopedas
Dunovska JulijaVyr.mokytojasPriešmokyklinis ugdymas
Dunovska MarijaEkspertasPradinis ugdymas, 2 kl. auklėtoja
Gricevič EvelinaVyr.mokytojasBiologija, 6a kl. auklėtoja
Gvazdaitytė RitaVyr.mokytojasTikyba
Juchnevič GelenaVyr.mokytojasIstorija, Direktorius
Kaminskaitė Viktorija RūtaMokytojaLietuvių kalba ir literatūra, 5a kl. auklėtoja
Kerbed VioletaMetodininkasMatematika
Klimovič VitalijMetodininkasRusų kalba
Kobiak ZytaVyr.mokytojasTechnologijos
Kogarko IrenaEkspertasPradinis ugdymas, 1 kl. auklėtoja
Kogarko OlegVyr.mokytojasInformacinės technologijos
Koševska ReginaMetodininkasDailė
Kovaliauskienė ČeslavaVyr.mokytojasChemija, Ib ir IIIa kl. auklėtoja
Koženevska TatjanaMetodininkasGeografija
Mechovičius PavelMokytojasInformacinės technologijos
Naruševičienė DangiraMetodininkasKūno kultūra
Noreikienė MargaritaVyr.mokytojasKūno kultūra
Novicka OlgaMetodininkasAnglų kalba
Palkovska EvaVyr.mokytojasEtika, soc.pedagogas
Pašuta ReginaMetodininkasLenkų kalba, IVa ir IVb kl. auklėtoja
Pavliuk InaMokytojasVaiko gimdymo atostogos
Petrusevič MarekMokytojasEkonomika, žmogaus sauga,
Ia kl. auklėtojas
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui
Pukšta JadvygaVyr.mokytojasLietuvių kalba ir literatūra, 6b kl. auklėtoja
Račevska JolantaVyr.mokytojasPradinis ugdymas, 4 kl. auklėtoja
Semenaitė MarijaMokytojasBūrelio vadovas
Siniavskaja NijoliaVyr.mokytojasMatematika
Slavinskienė RenataVyr.mokytojasLenkų kalba, 8a ir IIIb kl. auklėtoja
Stankevičienė VirginijaMokytojasLietuvių kalba ir literatūra
Stankevič PavelEkspertasFizika, IIa kl. auklėtojas
Stefanovič VioletaMokytojas Lietuvių kalba ir literatūra
Stupenko JaninaVyr.mokytojasMuzika, 7b kl. auklėtoja
Sventickienė ŽanetaMetodininkasVokiečių kalba
Szczyglovska JoanaMetodininkasLenkų kalba, 8b ir IIb kl. auklėtoja
Šalkovska JolantaVyr.mokytojasBiologija, Teatras
Šelkovski ValdemarMetodininkasIstorija
Šturo-Borovaja EleonoraMokytojasVaiko priežiūros atostogos
Vincaitienė BoženaVyr.mokytojasAnglų kalba
Voloncevič JadvygaMetodininkasPradinis ugdymas, 3 kl. auklėtoja
Žabelovič Vika Mokytojas Matematika