Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
„Saugaus eismo taisyklės”
Nors vaikai nuolat mokomi, kaip elgtis keliuose, kartais jie pamiršta taisykles. Š.m. rugsėjo 17 d. mūsų mokykloje vyko mokomoji pamoka
