kresy I etapas (3)

Raiškiojo skaitymo konkurso „Kresy 2014“ mokyklinis etapas

Posted by

kresy I etapas (3)Vakar, spalio 16 d. mūsų mokykloje įvyko raiškiojo skaitymo „Kresy 2014“ mokyklinis etapas. Šis konkursas yra vienas iš pagrindinių ar svarbiausių literatūrinių konkursų, tad pasiruošimas jam trunka keletą mėnesių. Šiais metais mokykliniame etape dalyvavo rekordinis skaičius dalyvių – 50! Kiekvienoje amžiaus kategorijoje žiuri nariai išrinko po 3 laureatus, kurie atstovaus mūsų gimnazijai miesto etape. Tai yra:

I kategorija
Mažena Ratkevič 4 kl.
Dorota Adomaitytė 5 a kl.
Agneška Nanevič 6a kl.

II kategorija
Greta Kogarko 7a kl.
Donat Jurevič G1a
Daniel Grigorovič 7a kl.

III kategoria
Konrad Žitkovski G3b kl.
Renata Muraškaitė G4b kl.
Rafal Verkovski G4a kl.

Linkime šiems mokiniams sekmės miesto etape, kuris vyks spalio 24 d. mūsų gimnazijoje.