dzien nauczyciela (7)

Tarptautinė mokytojų diena mūsų gimnazijoje

Posted by

dzien nauczyciela (7)Spalio 5 d. – Tarptautinė mokytojų diena, kuri paskelbta minėtina diena UNESCO iniciatyva. Ja siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą. Mūsų gimnazijoje ši diena kiekvienais mokslo metais minima skirtingai, nors yra ir nesikeičiančių tradicijų. Gimnazijos abiturientai rūpinasi šventiniu renginiu aktų salėje ir maloniomis staigmenomis mokytojų kambaryje.

Šiemet 4-tų gimnazinių klasių mokiniai pakvietė visus mokytojus į kruizą „Titanic“ laivu. Tačiau priešingai nei filme „Titanic“, istorija baigėsi sėkmingai. Abiturientai pristatė linksmą ir nuotaikingą programą. Taip pat mokiniai paruošė mokytojams staigmeną, iškabindami jų pačių vaikystės nuotraukas. Šitas stendas sulaukė daug susidomėjimo ir iš mokinių, ir iš mokytojų pusės.

Šia diena mokykloje vyravo nuotaikinga atmosfera, buvo daug gėlių, šypsenų ir geros nuotaikos. Ta proga mokiniai nori pasveikinti savo mylimus mokytojus šiais žodžiais:

Mielieji, mokytojai,

Gyvenimas susideda iš didelių ir mažų įvykių,

Kurie paįvairina kasdienybę ir kuriais matuojama gyvenimo kelionė.

Jų būna ir smagių, it liūdnų, reikalingų ir nereikalingų,

Prasmingų ir neturinčių ilgalaikės prasmės.

Tačiau tik per tai mes sužinome gyvenimo kainą ir kas jis yra.

Sveikindami Jus Mokytojo dienos proga linkime:

Nepavarkite gyvenimo kovoje,

Nenuleiskite rankų iškilus sunkumams ir dalinkitės

savo Žiniomis, Meile ir Tikėjimu su Jums patikėtaisiais.

Didžiausi sveikinimai Jūsų dienos proga!!!