2-oji vieta Intelektų protmūšyje

Šiemet Lenkų kultūros namuose intelektų protmūšyje dalyvavo rekordinis komandų skaičius – net 32 komandos. 5 mūsų gimnazijos komandos (“Ostatnia Bitwa”, “Husaria”, “JIK’i”, “Kraszewiacy”, “JIK Team”), vadovaujamos istorijos mokytojo Valdemaro Šelkovskio, gvildeno 6 įvairių sričių klausimus.  Mokytojai, rengiantys mokinius “Intelektų protmūšiui”, šį komandinį žaidimą vertina ne tik kaip varžybas ir intelektualią pramogą, bet ir kaip ugdymo procesą, nes pasiruošimas ir dalyvavimas jame skatina jaunimą mokytis istorijos, lenkiškos literatūros ir gramatikos, geografijos, muzikos ir kultūros. Todėl šiemet mūsų gimnazijai atstovavo rekordinis komandų skaičius.

Visos komandos pateko į pirmąją varžybų 13-tuką, o IVb klasės “Husaria” užėmė garbingą 2-ąją vietą! (mok. Valdemar Šelkovski ir Renata Slavinskienė).

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius!!!