XX Vilniaus ir rytų Vilnijos krašto skaitovų konkursas “Šimtas eilėraščių Lietuvai”

Gruodžio 6, 7 dienomis Naujosios Vilnios kultūros centre vyko XX Vilniaus ir rytų Vilnijos krašto skaitovų konkursas “Šimtas eilėraščių Lietuvai”.

Pirmąją konkurso dieną eilėraščius deklamavo lopšelių – darželių ugdytiniai ir 1 – 4 klasių mokiniai. Pirmąsias vietas iškovojo mūsų gimnazijos mokiniai: Robert Soltan (2 kl. M. Dunovska) ir Michal Gricevič (4 kl. J. Voloncevič).

Antrąją dieną varžėsi 5-12 klasių mokiniai ir jaunimo grupė. Eilėraščius skaitė 77 skaitovai. Tarp jų tradiciškai yra gausus būrys nugalėtojų iš mūsų gimnazijos.

1 vieta – Salomėja Michalčonok (5a kl. mok. R. Pašuta); Dominika Andžejevska (6a kl. mok. V. Andrušanec); Agata Kulicka (7b kl. mok. J. Szczyglovska); Patryk Babič (IIIa kl. mok. R. Slavinskienė); Herbet Kubiak (IVb kl. mok. R. Slavinskienė), A. Voicinovič (IVb kl. ok. J. Szczyglovska).

2 vieta – Agneška Pucietaitė (6b kl. mok. R. Slavinskienė); Aneta Rafalovič (7a kl. mok. V. Andrušanec); Anna Klenovska (IIIb kl. mok. J. Szczyglovska).

3 vieta – Emilija Ždanovska (7b kl. mok. J. Szczyglovska), Jan Kobiak (Ia kl. mok. R. Slavinskienė).

Dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, diplomais, knygomis ir saldžiosiomis dovanomis. Poezijos šventėje dalyvavo Vilniaus lopšeliai – darželiai “Vilnelė”, “Šypsena”, “Coliukė”, “Žiogelis”, “Šypsena”, Mickūnų vaikų lopšelis – darželis, Vilniaus Žaliakalnio darželis – mokykla, Vilniaus Pavilnio, “Vilnios” pagrindinės mokyklos, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio, “Žaros” gimnazijos, VšĮ dienos centras “Mes esame”.