LR Konstitucijos egzaminas

Mūsų gimnazijoje „apšilimas“ prieš pagrindinio įstatymo žinių patikrinimą prasidėjo prieš rudens atostogas ir karantiną. Lietuvos Konstitucijos dienos, kuri yra spalio 25 d., proga, istorijos ir lietuvių kalbos mokytojai organizavo specialias pamokas. Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas vyko lapkričio 11 dieną nuotoliniu būdu. Mokiniai, studentai ir visi Lietuvos piliečiai varžėsi 6-iose amžiaus kategorijose. Konkurso globėjas Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. Egzamino rezultatai bus paskelbti penktadienį, lapkričio 13 d.

Nuoširdžiai kviečiame žiūrėti „TVP Wilno” reportažą apie mūsų mokinių pasirengimą Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminui.

https://wilno.tvp.pl/50742008/egzamin-z-konstytucji?fbclid=IwAR0go2JCXgiKdlkpOIi6oCf4oFhc1X3dUih7Bv3odDnQDQXHWMME1eLu4IM