Konkursas ,,Lietuvių autorių knygų pristatymas”

Vasario 6 dieną Vilniaus J. I. Kraševskio gimnazijos mokiniai dalyvavo kūrybiniame konkurse ,,Lietuvių autorių knygų pristatymas” Naujosios Vilnios bibliotekoje. Renginio tikslas – skatinti lietuvių literatūros puoselėjimą, ugdyti jauno žmogaus kūrybiškumą. Konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai: Daniel Volkov 6a (mokytoja Ieva Čereškaitė) Faustyna Grib, (padėjo Sylvia Syrnicka, Beata Klimaševska )8b(mokytoja Jadvyga Pukšta) Margarita Biveinytė, Lukaš Čaplinski GIII kl. (mokytoja Joana Čereškienė) Konkurso dalyviai atskleidė perskaitytų kūrinių pagrindinę mintį, nuotaiką, pasidalijo skaitymo džiaugsmu. Visi mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti diplomais ir dovanomis.

Mūsų gimnazijos 8b klasės mokinė Faustyna Grib gavo diplomą už originaliausią ir kūrybiškiausią pristatymą tiriamųjų ir kūrybinių darbų konkurse.

Džiaugiamės ir dėkojame mokiniams už aktyvumą, drąsą ir lietuviško žodžio puoselėjimą.