Istorijos viktorina

Posted by

Šiandien mūsų gimnazijos istorijos  mokytojai  Valdemar Šelkovski ir Jadvyga Borovaja organizavo 5-8 klasių istorijos viktoriną, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui bei Nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Mokiniai turėjo galimybę parodyti savo žinias apie nepriklausomybę, vietas, susijusiais su šiomis datomis, bei žmonėmis, prisidėjusiais prie Nepriklausomybės aktų pasirašymo 1918 bei 1990 metais. Vienas iš klausimų buvo apie Nepriklausomybės akto signatarą Česlovą Okinčicą, kuris yra mūsų gimnazijos absolventas. Dalį klausimų, pasitelkę į pagalbą išmaniąsias technologijas, paruošė bei padėjo pravesti viktoriną G3 kl. mokiniai. Komandos pasirodė puikiai ir smagiai praleido laiką. Konkurso nugalėtojais tapo: I vieta -6a klasė; II vieta – 7a kl., III vieta – 5a klasė.