Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Ekskursija į brangakmenių tyrimų laboratoriją
2015 04 21 dieną G2b klasės mokiniai kartu su chemijos mokytoja Č.Kovaliauskienė ir technologijų mokytoja Z.Kobiak lankėsi Vilniaus filiale Prabavimo
