Vilniaus miesto 4 klasių viktorina-konkursas „Ką žinai apie Lietuvą?“

Posted by

KINGS JIK (3)Kovo 10 dieną mūsų gimnazijos 4–okų komanda dalyvavo Vilniaus miesto 4 klasių viktorinoje – konkurse ,,Ką žinai apie Lietuvą?“. Šiame tradiciniame renginyje dalyvaujame jau daugelį metų. Šiemet konkurse – viktorinoje varžėsi trijų mokyklų : Žaliakalnio pradinės mokyklos, Jono Pauliaus II – ojo progimnazijos ir J. I. Kraševskio gimnazijos ketvirtokai. Mūsų mokyklos mokiniai šauniai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos istoriją, kultūrą, geografiją ir tik vienu tašku nusileido konkurso organizatoriams – Žaliakalnio mokyklai. Džiaugiamės II–ąja vieta,  dovanomis bei diplomais. Pasivaišinę ketvirtokai įsijungė į darnią Žaliakalnio vaikų tautinę juostą, trispalve apjuosdami Žaliakalnio mokyklą. Po to visi smagiai šoko, žaidė tautinius žaidimus ir šokius mokyklos kieme. Į savo mokyklą ketvirtokai grįžo kupini gražių ir malonių įspūdžių.

Dėkojame ketvirtokus rengusioms mokytojoms: J. Ratautienei, D. Kadzevičienei ir M. Dunovskai.