Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Konferencija „Džiaugiuosi Lietuvoje gimęs“
Sausio 22 dieną mūsų mokyklos mokiniai Daniel Ilkevič (G4a), Emilija Mackel (G4b), Alina Tomaševič (G2a) dalyvavo Tautinių mažumų mokyklų 10
