Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
VII nacionalinė studentų ir moksleivių konferencija, skirta rašytojos Ievos Simonaitytės metams paminėti
Mūsų gimnazijos mokiniai 2017 – 04 – 20 dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto organizuojamoje VII nacionalinėje studentų ir moksleivių konferencijoje, skirtoje
