Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
II vieta fulbolo varžybose
Sveikiname mūsų gimnazijos komandą, kurį užėmė II vietą Vilniaus m. futbolo rungtynėse.
