Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Eilėraštis Lietuvai
IVb klasės mokiniai (mokytoja Dovilė Bagdonienė) gražiausiais žodžiais pasveikino Lietuvą atkurtos Nepriklausomybės proga. Nors karantinas mūsų galimybes labai apribojo, tačiau
