Akcija „Aš padedu“ mūsų gimnazijoje

Dar prieš pandemiją 6a klasės mokiniai (dabar 7a klasės) susidomėjo Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospisu. Mokiniams kilo mintis padėti sergantiems žmonėms. Buvo įvairių siūlymų: rinkti lėšas,  išvalyti teritoriją šalia hospiso, bet visa tai būtų vienkartinė akcija. Surinkome, išvalėme, o kas toliau? Ir staiga –  eureka! Mes tiek daug išmetame vienkartinių pakuočių (skardinių, vienkartinių stiklinių ir plastikinių butelių) į šiukšliadėžę, o tai yra pinigai. Nusprendėme paskelbti akciją „Aš padedu“, kurios metu tuščios  vienkartinės pakuotės surenkamos į didelę dėžę, o kai ji pilna – grąžiname į užstato priėmimo punktus ir gautas lėšas paaukojame hospisui. Pirmuosius 100 eurų paaukojome pernai, prie šios sumos prisidėjo ir mūsų mokinių tėvai. Šiemet rugsėjį turime jau 14 eurų. Tai nedidelė suma, tačiau surinktose lėšose iš grąžintų vienkartinių pakuočių yra dalis mūsų širdies. 7a klasės mokiniai sukūrė  vaizdo įrašą, kuriame pasakoja apie savo idėją ir ragina visus būti neabejingiems.