Tinklinio turnyras JIK taurei laimėti

Dvi triukšmingos, kupinos įvairių emocijų, mokinių žiemos atostogų dienos praūžė mūsų gimnazijos sporto salėje. Jau antrus metus iš eilės vyko Vilniaus lenkų mokyklų tinklinio turnyras JIK taurei laimėti, kuriame kartu su mūsų gimnazijos tinklininkais varžėsi jaunimas iš Vilniaus šv. Jono Pauliaus II-ojo ir Simono Konarskio gimnazijų, bei Adomo Mickevičiaus licėjaus. Šiais metais organizavome ne tik vaikinų, bet ir merginų tinklinio turnyrą, kuriame dalyvavo net dvi mūsų gimnazijos komandos. Po permainingų ir įtemptų kovų paaiškėjo nugalėtojai. Labai smagu, kad abi pagrindinės turnyro taurės puoš mūsų gimnazijos trofėjų lentynas ir aukso spalvos medaliai sužibo ant mūsų gimnazijos tinklininkų krūtinių. Pradžiugino ir puikus mergaičių JIK-2 komandos žaidimas, kurios kaip lygios su lygiom kovojo su vyresnėmis varžovėmis ir pelnytai užėmė trečiąją vietą.

Turnyro rezultatai: vaikinai – I vieta –J. I. Kraševskio gimnazija, II vieta – šv. Jono Pauliaus II-ojo gimnazija, III vieta – S. Konarskio gimnazija, IV vieta – Adomo Mickevičiaus licėjus; merginos – I vieta –J. I. Kraševskio gimnazija (pirmoji), II vieta – šv. Jono Pauliaus II-ojo gimnazija, III vieta – J. I. Kraševskio gimnazija (antroji), IV vieta – S. Konarskio gimnazija. Komandų vadovai Oleg Lukatijevski ir Dangira Naruševičienė.