Nacionalinis skaitymas 2023

Rugsėjo 13 d. mūsų gimnazijoje įvyko Elizos Ožeškienės knygos “Prie Nemuno” nacionalinio skaitymo akcija. Nacionalinis skaitymas – tai kasmetinė akcija, skirta kartu skaityti pasirinktą knygą, prie kurios gali prisijungti visi norintys šalies ir užsienio privatūs asmenys bei viešosios įstaigos. Šią akciją 2012 metais inicijavo tuometinis Lenkijos Respublikos prezidentas B. Komorowskis.

Mūsų gimnazijoje Nacionalinė skaitymo akcija vyko jau ketvirtą kartą. Šiais metais skaitymas vyko gimnazijos aktų salėje, dalyvaujant kviestiniams svečiams. Savo dalyvavimu mus pagerbė mūsų gimnazijos absolventai:  Mažena Mackoit Sinkevičienė, Katažyna Voleiko, Sabina Komoliubio, Artur Dovgialo,  mokytojai Valdemar Doveiko ir Valdemar Šelkovski, gimnazijos abiturientės Ana, Ela, Beata, Faustyna ir, žinoma, gimnazijos direktorė Gelena Juchnevič. Pabaigoje dalyviams buvo įteiktos padėkos. Renginį organizavo lenkų kalbos mokytoja Joana Szczyglovska.

Nuotraukos: V. Doveiko ir K. Pauliukėnaitė