Mūsų mokiniai lankosi Estijoje

Birželio 16-17 d. mūsų gimnazijos mokiniai kartu su mokytojais Regina Pašuta, Vanda Andrušanec ir Pavelu Mechovičiumi vyko į edukacinę kelionę į Estiją.

Pirmasis miestas, kurį jie aplankė, buvo Talinas – vienas geriausiai išsilaikiusių viduramžių miestų Europoje. Mokiniai pasivaikščiojo Ilgąja ir Trumpąja kojomis, užlipo į Aukštutinio Talino apžvalgos terasas ir iš ten grožėjosi Žemutinio miesto panorama. Vakarą mokiniai praleido pajūryje, kur kai kurie drąsuoliai įbrido į vandenį. Tai buvo geriausias laikas aplankyti šį žavų miestą, nes tai yra baltųų naktų laikotarpis.

Kitą dieną jie išvyko į studentų miestą Tartu. Tai antras pagal dydį Estijos miestas. Čia mokiniai aplankė didžiausią Baltijos šalyse mokslo centrą AHHAA. Didelį įspūdį paliko įvairūs prietaisai, objektai, kuriuose interaktyviai aiškinami fizikos ir kitų mokslų principai.