Tarptautinis matematikos konkursas ,,PANGEA 2020”

Šių metų sausio 22 dieną mūsų mokykloje startavo tarptautinis konkursas ,,Pangea 2020”, kurio tikslas – populiarinti matematiką ir sudaryti galimybę tobulėti gabiems mokiniams. Konkurso pirmajame etape dalyvavo 5-10 klasių atstovai, iš viso 24 mokiniai. Jiems buvo pateikta 15-20 užduočių.
Kovo 7 dieną  Vilniaus International Meridian School mokykloje vyks tarptautinio  matematinio konkurso “Pangea 2020” antras etapas. Jame dalyvaus 12 mūsų mokyklos geriausiai pasirodžiusių mokinių. Tai:

5 klasė: Lučinska Emilia, Veršilo Gabriela, Dunovski Tomek, Mažul Julian, Stacino Daniel, Starikovič Patryk.

7a klasė : Novicki Adam, Sidorovič Tomaš, Szczyglovski Adam.

Ib klasė : Petrikaitė Agnė.

II klasė: Elkady Amina,  Fominaitė Agnė.

Dėkojame mokytojoms Violetai Kerbed ir Vikai Žabelovič, kurios paruošė mokinius konkursui. Mokiniams linkime visiems sėkmės II etape!