Kalėdinis draugiškas tinklinio turnyras

Šią savaitę gimnazijos vaikinų ir merginų tinklinio rinktinės dalyvavo Kalėdiniame tinklinio turnyre Laisvės gimnazijoje. Vaikinai žaidė gruodžio 10 dieną, o merginos – gruodžio 12. Turnyre dalyvavo visų trijų Naujosios Vilnios gimnazijų ekipos – „Laisvės“, „Žaros“ ir J. I. Kraševskio. Varžybos vyko rato sistema.

Vaikinų kovos buvo labai permainingos ir dramatiškos. Ne visuose setose pergalei užteko 25 laimėtų taškų. Vienas iš setų baigėsi 29:27 (JIK – „Žara“) . Visos komandos iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po vieną pralaimėjimą. Tačiau mūsų gimnazijos komanda laimėjo daugiau setų ir tapo turnyro nugalėtoja. Antra vieta atiteko „Žaros“, o trečia – „Laisvės“ gimnazijų komandoms.

Merginų varžybas užtikrintai laimėjo patyrusios mūsų gimnazijos tinklininkės, nepralošusios nė vieno seto. Rimčiau joms pasipriešino tik „Žaros“gimnazijos ekipa, kuri iškovojo antrąją vietą. Trečioje vietoje liko šeimininkės – „Laisvės“ gimnazijos tinklininkės.

Visos rungtynės vyko draugiškoje atmosferoje, palaikant nemažam būriui sirgalių. Komandų sudėtis:

Vaikinai:

 • 1. Ernest Charitonov G3 kl.
 • 2. Daniel Kiežun G4 kl
 • 3. Edvin Lukšo G4 kl.
 • 4. Rafael Sidarevič G2 kl.
 • 5. Rafal Sokolovski G4 kl.
 • 6. Robertas Vencius G3 kl.
 • 7. Robert Švench G4 kl.

Merginos:

 • 1. Evelina Stankevič G3 kl.
 • 2. Greta Kogarko G4 kl.
 • 3. Karina Nareiko G4 kl.
 • 4. Gabrielė Zurzaitė G4 kl.
 • 5. Agnieška Nanevič G3 kl.
 • 6. Amina Elkady G2 kl.
 • 7. Inesa Pukšta G3 kl.
 • 8. Adriana Slavinskaitė 7a kl.
 • 9. Karina Vilkicka 7a kl.

Komandos vadovė: Dangira Naruševičienė