Tinklinio turnyras Lenkijos nepriklausomybės 100-čiui paminėti

Mūsų gimnazijos organizuojamus renginius, skirtus paminėti Lenkijos nepriklausomybės šimtmečiui, šiandien baigėme tinklinio turnyru. Dėl tecninių kliūčių turnyras buvo perkeltas į Vilniaus rajono Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijos sporto salę. Dalyvauti turnyre pakvietėm skirtingų tipų Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklas, kuriose dėstoma tiek lenkų, tiek lietuvių, tiek rusų kalbomis. Iš viso dalyvavo keturios mišrios komandos iš šių mokyklų: “Žaros” gimnazija, VGTU inžinerijos licėjus, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija ir J.I.Kraševskio gimnazija. Dalyvavusių komandų lygis labai panašus, todėl visos kovos vyko labai įtemptai, kad išaiškintumėm susitikimų laimėtojus, prireikė ir pratesimų. Džiugu, kad nepaisant įtampos, žaidėjai neprarado geros nuotaikos, buvo draugiški ir geranoriški. Varžybos vyko rato sistema, bet taip sutapo, kad medalių likimas sprendėsi dvejuose paskutiniuose mačuose. Dėl bronzos žaidė „Žaros“ gimnazijos ir VGTU inžinerijos licėjaus komandos, o dėl aukso kovėsi mūsų ir šv. Jono Bosko gimnazijos ekipos.

Varžybų rezultatai:

I vieta – Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija

II vieta – J.I.Kraševskio gimnazija

III vieta – VGTU inžinerijos licėjus

IV vieta – “Žaros” gimnazija

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, visi dalyviai ir komandų vadovai atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais.

Mūsų komandos sudėtis: 1. Evilija Suboč G4a 2. Evelina Stankevič G2a 3. Karina Nareiko G3 4. Eleonora Stankevič G4b 5. Ernest Černiavskij G4b 6. Daniel Kežun G3 7. Rafal Sokolovski G3 8. Edvin Lukšo G3

Vadovė Dangira Naruševičienė