H. K. Anderseno pasakų inscenizacijų konkursas "Vaidiname Anderseną"

Posted by

2015-04-15 mūsų mokyklos 7b klasės mokiniai dalyvavo H. K. Anderseno pasakų inscenizacijų konkurse “Vaidiname Anderseną”, kuris vyko Petro Vileišio progimnazijoje. Renginyje dalyvavo įvairios VIlniaus ir Vilniaus rajono mokyklos, kurios parodė skirtingų Anderseno pasakų inscenizacijas. Mūsų mokyklos moksleiviai vaidino H. K. Anderseno “Kiauliaganį”. Mokinius ruošė mokytojos Jadvyga Pukšta ir Jūratė Ratautienė, kuri šiuo metu stažuojasi minėtoje Petro Vileišio progimnazijoje. Mūsų mokyklos moksleiviams buvo įdomu pasisvečiuoti kitoje mokykloje, parodyti savo talentus ir pasigrožėti kitomis Anderseno pasakų inscenizacijomis. Moksleiviai gavo pagyrimo raštus, atminimo dovanėles ir kupini gerų įspūdžių grįžo į savo mokyklą.

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Ratautienė