przemoc

Savaitė be patyčių

Posted by


przemoc

Mūsų mokykla prisijungė prie akcijos „Savaitė be patyčių“, kurią kovo 22 – 26 d. organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kartu su Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių parlamentu, Lietuvos moksleivių sąjunga, VšĮ Paramos vaikams centru, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru, Olweus International, Skalvijos kino centru ir Nordea Bank Lietuva. Akcijos metu stengiamasi atkreipti visuomenės dėmesį į sutrikusius vaikų santykius, patyčias ir pažeminimus, kurių gausu vaikų ir suaugusiųjų bendravime. Akcija siekiama skatinti draugiškus vaikų, suaugusiųjų tarpusavio santykius ir kurti saugią mokyklą, kurioje nebūtų patyčių ir smurto, atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus santykius visuomenėje.

Kovo 23 diena mūsų mokykloje vyko renginys „Mes prieš…, mes už…“.

Daugiau akimirkų galerijoje