Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Dirbtuvės „Vitražo manufaktūra“
2014 01 14 dieną 10a ir 10b klasės mokiniai kartu su chemijos mokytoja Č.Kovaliauskienė ir technologijų mokytoja Z.Kobiak lankėsi Vilniaus
