Anglu kalbos verlo pateikciu konkursas 1

Anglų kalbos verslo pateikčių konkursas

Posted by

Anglu kalbos verlo pateikciu konkursas 12014 m. lapkričio 28 d. Vilniaus Gabijos gimnazijoje įvyko anglų kalbos verslo pateikčių konkursas, kuriame dalyvavo 15 komandų iš įvairių Vilniaus mokyklų (tarp jų – mokiniai iš Jono Pauliaus II, Karoliniškių, Minties ir Švento Kristoforo gimnazijų). Mūsų gimnazijai atstovavo G2a klasės mokiniai Daniel Ilkevič ir Lukaš Čunkevič, ir G4b klasės mokiniai Rafal Doveiko ir Renata Muraškaitė. Konkurso tikslas – sukurti prezentaciją PowerPoint arba Prezi formatu apie pasirinktą Lietuvos įmonę  ir per 6 – 10 minučių pristatyti jos veiklą. Konkurso pradžioje visos komandos burtų keliu išsirinko savo eilės numerį (mūsų komandoms atiteko 5 ir priešpaskutinis 14 numeris). Vertinimo komisiją sudarė Vilniaus Gabijos gimnazijos mokytojai. Nepaisant to, kad prizinių vietų mes nelaimėjom, mūsų gimnazijos pristatymai buvo įdomūs ir verti dėmesio.  Daniel Ilkevič ir Lukaš Čunkevič pasakojo apie Klaipėdos įmonę Western Ship Yard, o Rafal Doveiko ir Renata Muraškaitė pristatė lazerių technologijas Lietuvoje. Be to, mūsų gimnazijos mokiniai galėjo parodyti savo anglų kalbos žinias ir palyginti jas su kitų mokinių žiniomis. Be abejo, dalyvauti tokiuose renginiuose verta kiek mokiniams, tiek ir mokytojams.  

 Anglų kalbos mokytojas Vitalij Klimovič