Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
KVIETIMAS Į Šeimos Festivalį!
Praėjus švenčių šurmuliui, kviečiame skirti laiko sau, savo šeimai, tam, kas svarbu. Atvykite į pirmą kartą Vilniaus arkivyskupijoje organizuojamą ŠEIMADIENĮ,
