Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
„Išgirsk mane pro stiklą“ – Nes menas yra ne apie meną, o apie mus pačius
IV a ir b klasių mokiniai dailės pamokoje poromis išbandė tapybos ant stiklo techniką. Užduotis buvo nutapyti teminę kompoziciją ant
