Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Mokytojų dalyvavimas konferencijoje
Gegužės 18 d. direktorė Gelena Juchnevič ir mokytojų grupė dalyvavo Šalčininkų Jono Sniadeckio gimnazijos organizuotoje konferencijoje “Gerosios pamokos aukcionas”. Mūsų
