Poezijos šventė

Mūsų gimnazijos mokinės Darija Vinogradova (IIIa kl., mokytoja I. Čereškaitė) ir Faustyna Grib (IVb kl., mokytoja I. Čereškaitė) dalyvavo 2024 m. Lietuvos mokinių (9-12 klasių) meninio skaitymo konkurso Vilniaus miesto etape. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos organizuotame konkurse dalyvavo 40 dalyvių iš įvairių lietuviškų gimnazijų. Mūsų gimnazijos mokinės gavo padėkas ir ir ruošiasi dalyvauti Vilniaus miesto Tautinių bendrijų mokyklų raiškiojo skaitymo 5-12 kl. mokinių konkurse ,,Ant laisvės sparnų“. Konkursas vyks balandžio 17 d.

Taip pat džiugu, kad 70-ties dalyvių konkurencijos neišsigando ir Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse ,,Kas kalba many už mane“ dalyvavo 8b klasės mokinė Agata Kulicka (mokytoja J. Čereškienė), 8b klasės mokinys Nikita Zmitrovič (mokytoja J. Čereškienė) ir 7a klasės mokinė Dominyka Andžejevska (mokytoja I. Čereškaitė). Mokiniai gavo padėkas už dalyvavimą ir taip pat ruošiasi dalyvauti Vilniaus miesto Tautinių bendrijų mokyklų raiškiojo skaitymo 5-12 kl. mokinių konkurse ,,Ant laisvės sparnų“. Dėkojame Vilniaus Žemynos progimnazijos ir Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos bendruomenėms už puikiai organizuotą šventę. Linkime mūsų gimnazijos mokiniams sėkmės kituose konkursuose!

Nuotraukos: Žemynos progimnazija ir asmeninės