Sausio 13-oji mūsų gimnazijoje

Lietuvos žmonių valia ir prigimtine teise 1990 m. kovo 11 d. paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas. Sovietų Sąjunga nebegalėjo sulaikyti Lietuvos priimtų sprendimų, tačiau toliau gąsdino, demonstravo karinę galią ir tikėjosi smurtu sunaikinti Laisvės siekį. Lietuvos žmonių laikysena buvo išbandyta 1991 metų sausį, Sovietų Sąjungos karinės agresijos prieš Lietuvos valstybę dienomis. Tūkstančiai beginklių žmonių stojo prieš tankais ir automatais ginkluotus Sovietų Sąjungos desantininkus, budėjo prie laužų Nepriklausomybės aikštėje, kad apgintų savo valstybę.

Apie tragiškus Sausio 13-osios įvykius mūsų gimnazijoje priminė informacinis stendas, o sausio 12-osios ryte gimnazijos bendruomenės narius Neužmirštuolės žiedais puošė 6a klasės mokiniai. Per pirmą pamoką gimnazijos languose sušvito atminimo žvakelės, mokytojai priminė mokiniams šios svarbios dienos istoriją ir kalbėjosi apie jos reikšmę.