„Linksmosios estafetės“

Aštuoniasdešimt 3-4 klasių mokinukų iš mūsų gimnazijos ir Žaliakalnio darželio-mokyklos kovo 15 d. sudrebino mūsų gimnazijos sporto salės sienas – vyko „Linksmosios estafetės“. Atlikdami įvairias užduotis, pradinukai demonstravo neįtikėtiną greitį, vikrumą, jėgą ir drąsą. Mažieji sportininkai burtų pagalba buvo padalinti į keturias komandas, tad neužtrūko susipažinti ir susidraugauti, juk kiekvienoje komandoje buvo dalyvių iš skirtingų klasių ir mokyklų. Varžybas baigėme labai vaikų mėgstama virvės traukimo rungtimi. Finalinės kovos buvo be galo atkaklios ir permainingos, o sporto salė, dėl dalyvių gausos, pasirodė per ankšta. Šiose varžybose, nepaisant suskaičiuotų taškų, nebuvo pralaimėjusių, nes kiekvienas dalyvis aktyviai, įdomiai ir naudingai praleido laiką, išmoko kažką naujo, sutiko draugų. Po varžybų jėgas padėjo atgauti organizatorių įsteigtos dovanėlės – sultingi obuoliai ir tyras vanduo.

Nuotraukos: Valdemar Doveiko