Edukacinė programa „Šventieji kelyje su Marija”

Vilnius garsėja ne tik savo grožiu, bet ir tuo, kad yra Dievo Gailestingumo miestas. Nenuostabu, kad šiame mieste lankėsi, gyveno ir dirbo daug šventųjų ir palaimintųjų. Garsiausia šventųjų lankoma vieta Vilniuje yra Aušros vartai. Čia jie ateidavo pas Gailestingumo Motiną ir patikėdavo jai savo kasdienius rūpesčius ir gyvenimą. Keliaudami Vilniaus gatvėmis sužinome ne tik apie šventuosius, susijusius su Vilniumi, bet ir apie jų liudijimus, pasakojančius apie didžiules malones, kurias teikia Marijos Gailestingumo Motinos užtarimas.

Lapkričio 17 d. mūsų gimnazijos III ir IV klasių mokiniai, kaip savanoriai, dalyvavo edukacinėje programoje “Šventieji kelyje su Marija”. Edukacinė programa – tai orientacinis žaidimas po Vilniaus senamiestį, kuriame dalyvavo mokiniai iš įvairių Vilniaus ir Vilniaus rajono mokyklų. Mūsų savanorių užduotis buvo įteikti voką su užduotimi grupei, o kartais padėti ją atlikti. Mūsų gimnazijos mokiniai puikiai atliko savo darbą. Dalyviai ir savanoriai grįžo namo kupini įspūdžių.