Kviečiame dalyvauti FabLabo veikloje

Technologijų mokytojai Z.Boguszko ir Z. Kobiak bei mūsų gimnazijos mokiniai subūrė FabLab darbo grupę, kurios tikslas – pažinti naujas technologijas, išmokti kurti technologiškai tobulesnius gaminius naudojant lazerines stakles, D3 spausdintuvą ar printerį. Dirbdami su naujomis technologijomis, ieškome būdų bendradarbiauti su kitų mokyklų mokiniais. Būtent, norėdami išmokti naujų dalykų ir tobulėti, užmezgėme bendradarbiavimą su Vladislovo Sirokomlės gimnazija, kurioje lankėsi mūsų gimnazijos 1 ir 2 klasių mokiniai Adam Ščyglovski, Augustyn Orlov, Daniel Aleksa, Fabian Skuder, Tomaš Sidorovič ir  išklausė paskaitą bei instruktažą, kaip dirbti su staklėmis. Lapkričio 24 d. mūsų gimnazijoje vyko dar vienas susitikimas. Džiaugiamės sėkmingu ir įdomiu bendradarbiavimu bei linkime savo mokiniams sėkmingos pradžios ir gražių projektų.