Avižienių tinklinio turnyras

Mokinių rudens atostogas mūsų gimnazijos tinklininkai pabaigė labai aktyviai ir turiningai. Lapkričio 4-5 dienomis dalyvavome tinklinio turnyre Avižieniuose, skirtame paminėti Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Turnyre dalyvavo Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos, Avižienių gimnazijos, Vilniaus Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos, Vilniaus Kraševskio gimnazijos komandos ir  „Rekord Zambrów“ tinklinio klubas iš Lenkijos. Turnyras buvo vykdomas rato sistema, žaidžiant du ratus. Po pirmojo rato ir vaikinų ir merginų mūsų gimnazijos komandos buvo įsitvirtinusios trečioje pozicijoje. Antrąją dieną vaikinams sekėsi geriau, pavyko iškovoti dvi pergales, tačiau į antrąją vietą pakilti visgi nepavyko. Mergaičių komandai antrąją dieną pritrūko jėgų ir patirties, nukritome į ketvirtąją vietą. Geriausiais mūsų  komandų žaidėjais pripažinti ir prizais apdovanoti Daniel Afanasjev ir Diana Tabunova.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, prizais ir dovanomis. Prizus įsteigė ir tinklininkus apdovanojo LT Seimo narė Rita Tamašunienė, Avižienių seniūno pav. Regina Pečiulienė, Avižienių gimnazijos  direktorė Alicija Bilinska. Dėkojame organizatoriams ir sveikiname mūsų tinklininkus su naujo varžybų sezono pradžia.