Gimnazijos mokinių dalyvavimas tarptautiniame fizikos – astronomijos projekte „POLAR STAR“

Mūsų gimnazijos gimnazinių klasių mokiniai sėkmingai įsijungė į tarptautinio  projekto „POLAR STAR“ pirmąjį vykdymo etapą. Mūsų gimnazijos mokiniai Lavrinovič Eva (Ib kl.), Drakšaitė Gabriela(Ia kl.), Novicki Adam (Ia kl.), Sidorovič Tomaš (Ia kl.), Szczyglovski Adam (Ia kl.), Ravdo Agnieška(IIa kl.), Tripuckij Nikita (IIa kl.), Videvič Valerij (IIa kl.), Syrnicka Sylvia (IIb kl.), Voicinovič Arnold (IIIb kl.) sėkmingai atliko įvairaus sudėtingumo užduotis, taikė šias žinias praktinėse, eksperimentinėse veiklose. Mokinių pažangumo lygmenį vertino tarptautinė projekto komisija iš Suomijos, Graikijos, Portugalijos ir Ispanijos fizikos mokytojų. Mūsų gimnazijos mokinių dalyvavimas projekte padės jo organizatoriams derinti novatoriškus mokymosi metodus ir pažangiausias ugdymo priemones.