Iš ciklo „Mūsų mokinių hobis“. Aistra piešti doodle stiliumi

Šiandien pradedame naują įrašų ciklą „Mūsų mokinių hobis“. Jie bus skirti mūsų mokinių pomėgiams ir interesams. Kiekvienas iš jų yra individualus ir bando atrasti save įvairiose srityse. Pristatysime mūsų mokinių pomėgius, ką jie veikia laisvalaikiu, nes juk mokinys gyvena ne tik mokslais…

Aistra piešti doodle stiliumi

Adam Novicki – kurio mes dar nepažįstame … Ką mes žinome apie jį iš informacijos Facebooke ar gimnazijos tinklalapyje? Žinome, kad jis yra 8a klasės mokinys, kuris visus metus mokėsi puikiai, kad jis aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose ir atstovauja gimnazijai olimpiadose ir popamokiniuose renginiuose. Muzikos mokykloje 7 metus mokėsi groti gitara, 4 metus lankė karatė. Ir turi savo pomėgį: jis visada piešė, o nuo 2020 m. jo kūrinius galima peržiūrėti socialinėje platformoje „Instagram“ (slapyvardis @thu_ndy). Ten jis turi virš 300 sekėjų.