Z cyklu “Hobby naszych uczniów”. Pasja rysowania w stylu doodle

Dzisiaj rozpoczynamy nowy cykl wpisów „Hobby naszych uczniów”. Będą one poświęcone zainteresowaniom naszych uczniów. Każdy z nich jest indywidualny, każdy siebie próbuje odnaleźć w różnych dziedzinach. Naświetlimy sylwetki i pasje gimnazjalistów, to, czym się zajmują w wolnych chwilach, no bo w końcu nie samą nauką żyje uczeń…

Adam Nowicki – jakiego jeszcze nie znamy… Co o nim wiemy z informacji na FB czy stronie internetowej gimnazjum? Wiemy, że jest uczniem 8a klasy, który przez wszystkie lata uczy się na celująco, że bierze aktywny udział w różnorodnych konkursach, reprezentuje gimnazjum na olimpiadach i imprezach pozalekcyjnych. Uczy się 7. rok gry na gitarze w szkole muzycznej, 4 lata ćwiczył karate. I ma hobby: rysował od zawsze, a od 2020 rysuje w stylu doodle. Na Instagramie można obejrzeć jego prace pod nickiem @thu_ndy. Ma tam już ponad 300 followersów (obserwatorów).