Tarpmokyklinis konkursas „Balsas“

Ilgą laiką mūsų gimnazijos mokynių savivalda planavo mokykloje organizuoti dainų konkursą „Balsas“. Lapkritį gavome kvietimą iš Vladislavo Sirokomlės gimnazijos dalyvauti tarpmokykliniame konkurse. Pirmasis etapas kaip tik įvyko vakar, gruodžio 5 dieną,  mūsų gimnazijoje. Septyni dalyviai varžėsi dviejose kategorijose: 5-8 klasių ir 9-12 klasių. Vertinimo komisiją sudarė: biologijos mokytoja Jolanta Šalkovska, mūsų gimnazijos abiturientė Eleonora Stankevič ir Vladislavo Sirokomlės gimnazijos mokinys Valdemaras Dudoit. Žiuri vertino dainos pasirinkimą, tinkamą scenos įvaizdį, balso sklidimą ir tinkamus judesius. Iš kiekvienos kategorijos galima buvo pasirinkti 3 dalyvius, kurie atstovaus mūsų mokyklai kitame „Balso“ konkurso etape.

Konkurso rezultatai yra tokie:

5-8 klasės

I vieta – Emilija Burbo ir Laura Silina (6b klasė)

2 vieta – Dominika Šapelytė (6a klasė)

9–12 klasės

I vieta – Inesa Pukšta (G3a klasė)

2 vieta – Ivona Severin (G2b klasė)

3 vieta – Julija Dovgialo (G1b klasė) ir Evelina Čepukoit (G2a klasė)

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės sekančiame etape, kuris vyks jau sausio mėnesį Vladislavo Sirokomlės gimnazijoje. Laikome kumščius!