Tarpmokykliniai tinklinio turnyrai “Judėk su kamuoliu”.

Minint Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną, gegužės 13 ir 16 dienomis VGTU licėjuje praėjo tarpmokykliniai merginų ir mišrių komandų tinklinio turnyrai “Judėk su kamuoliu”. Merginų turnyre dalyvavo komandos iš penkių mokyklų: Antakalnio gimnazijos, „Juventos” gimnazijos, S.Nėries gimnazijos, VGTU inžinerijos licėjaus ir J.I.Kraševskio gimnazijos. Buvo žaidžiama rato sistema, kiekvienas susitikimas iki dviejų laimėtų setų. Kadangi komandos buvo labia panašaus lygio, net penkiems iš devynių susitikimų prireikė trečiojo seto. Mūsų gimnazijos merginos demonstravo ne tik gražų žaidimą, bet ir tvirtą charakterį, bei komandinę dvasią. Šios savybės ir padėjo laimėti visus susitikimus ir pirmąją vietą turnyre. Komandos sudėtis: Stankevič Evelina, Elkady Amina, Stankevič Eleonora, Suboč Evilija, Magor Daniela, Nareiko Karina, Zurzaitė Gabrielė.

Mišrių komandų turnyre (keturi vaikinai + dvi merginos) dalyvavo keturios komandos: Pilaitės gimnazijos, Antakalnio gimnazijos, VGTU inžinerijos licėjaus ir J.I.Kraševskio gimnazijos. Ir šiame turnyre netrūko įtampos bei dramatiškų epizodų. Mūsų gimnazijos ekipai pasisekė laimėti du nelengvus susitikimus (abu pasibaigė rezultatu 2:1), bet teko pripažinti šeimininkų pranašumą. Džiaugiamės iškovota antrąja vieta. Komandos sudėtis: Stankevič Evelina, Nareiko Karina, Zurzaitė Gabrielė, Černiavskij Ernest, Kežun Daniel, Sokolovski Rafal, Pukšta Albert, Lukša Edvin.

Sveikiname abi komandas ir jų trenerę, kūno kultūros mokytoją Dangirą Naruševičienę!