Lietuvių kalbos diktanto konkursas „Rašau žodį lietuvišką“

Gegužės 10 d. vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų tautinės mažumos mokomąja kalba 5-6 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas „Rašau žodį lietuvišką“. Mūsų gimnazijai atstovavo 6a klasės mokinys Adam Szczyglovski (mokytoja Sigita Malmyga) ir 5a klasės mokinys Adrian Lauš (mokytoja Ieva Čereškaitė). Konkursas vyko Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijoje, kurios mokytojai organizavo gražią šventę visiems dalyviams. Kol mokiniai rašė diktantą, mokytojai dalyvavo literatūros kritikės, lietuvių kalbos mokytojos Elžbietos Banytės seminare, dalinosi gerąja patirtimi. Laukdami rezultatų mokiniai susitiko su rašytoja Kazimiera Kazijevaite, kuri pristatė savo knygą ,,Mano sesė ir aš“, stebėjo gimnazijos mokinių meninius pasirodymus.
Paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos mokinys Adrian Lauš konkurse užėmė trečiąją vietą. Džiaugiamės ir likime sėkmės ateityje!