3 vieta XVI tinklinio turnyre VSK “Polonia” prizams laimėti

Abi savaitgalio dienas (gegužės 4 – 5 d.) Avižienių gimnazijos sporto salėje aidėjo šūksniai ir liejosi emocijos – vyko XVI moksleivių lygos skirtos VSK ,, POLONIA” prizams laimėti finalinis etapas. Penkios stipriausios Lietuvos lenkiškų gimnazijų merginų tinklinio komandos kovojo dėl prizinių vietų. Mūsų gimnazijos tinklininkės į finalinį etapą pateko jau trečią kartą, tačiau vis pritrūkdavo sėkmės ir grįždavome su “mediniais medaliais”. Labai įtemptos ir permainingos kovos vyko ir šiais metais, bet pagaliau iškovojome prizinę trečiąją vietą. Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis ir diplomais, prizininkės – medaliais. Taip pat diplomais ir atminimo medaliais buvo apdovanotos naudingiausios kiekvienos ekipos žaidėjos, o komandų abiturientės – dovanėlėmis ir gėlėmis. Iš viso turnyre dalyvavo dvylika komandų. Mūsų komandos sudėtis: Stankevič Evelinana, Kogarko Greta , Nanevič Agnieška, Slavinskaitė Adriana, Stankevič Eleonora, Suboč Evilija, Magor Daniela, Nareiko Karin, Gabrielė Zurzaitė, Pukšta Inesa, Elkady Amina.

Sveikiname komandą ir jos trenerę Dangirą Naruševičienę!