Susitikimas su būsimais mokiniais

Posted by

Penktadienio vakarą mūsų gimnazijoje vyko atvirų durų diena būsimiems gimnazijos 1 klasių ir priešmokyklinės grupės mokiniams. Gausiai susirinkusius būsimus mokinius ir jų tėvelius  pasveikino gimnazijos direktorė bei 4 klasės mokiniai.  Vaikams buvo parodyta pasaka, kurią paruošė ir suvaidino 4 klasės mokiniai. Visi galėjo  pasidžiaugti linksmais šokias ir daina, kurią pristatė mūsų mažiausieji mokiniai. Po programos vaikai turėjo galimybę susipažinti su mokyklos erdvėmis: kartu su tėveliais keliavo į eksperimentų, knygų ir kompiuterių šalis, turėjo galimybę stebėti karate užsiėmimus gimnazijos sporto salėje. Mūsų svečiai prasmingai ir linksmai praleido laiką, susipažino su mokykla, draugais, mokytojais. Laukiame visus rugsėjo 1 d. mūsų gimnazijoje.