Viktorina “Ką žinai apie Lietuvą”

Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla kasmet organizuoja ketvirtokų viktoriną ,,Ką žinai apie Lietuvą”. Mūsų gimnazijos mokiniai yra nuolatiniai šios viktorinos dalyviai, todėl vakar, kovo 7 d., atstovavo gimnazijai. Komandos nariai: Tomek Dunovski, Daniel Stacino, Arleta Patrycja Ugrevič, Darius Boravskij, Julian Anton Mažul savo žiniomis ir sumanumu stebino visus dalyvius. Mokiniai turėjo atsakyti į klausimus apie Lietuvos istoriją, geografiją, žymius žmones ir šventes. Mūsų komanda pasirodė puikiai ir pasidalino pirmąja vieta su Vilniaus Žaliakalnio darželio-mokyklos komanda. Komandos palaikymo grupė buvo ketvirtokai kartu su pradinių klasių mokytoja Jadvyga Voloncevič ir lietuvių kalbos mokytoja Ieva Čereškaite. Jos ir parengė komandą, tikėjo mokinių pergale. Sveikiname viktorinos ,,Ką žinai apie Lietuvą” I vietos nugalėtojus. Linkime  sėkmės ir naujų pergalių.