Tarptautinis matematikos konkursas “Pangea 2019”

Šių metų vasario 6 dieną mūsų mokykloje startavo tarptautinis konkursas ,,Pangea 2019”, kurio tikslas – populiarinti matematiką ir sudaryti galimybę tobulėti gabiems mokiniams. Konkurso pirmajame etape dalyvavo 5-9 klasių atstovai, iš viso 26 mokiniai. Jiems buvo pateikta 20 užduočių.
Kovo 7 dieną  Vilniaus International Meridian School mokykloje vyks tarptautinio  matematinio konkurso “Pangea 2019” antras etapas. Jame dalyvaus 13 mūsų mokyklos geriausiai pasirodžiusių mokinių. Tai:

5 klasė: Fiodorova Evelina, Gridiuško Valdemar, Orlov Augustyn, Salvinski Tomaš, Lauš Adrian.

6 klasė : Novicki Adam,   Sidorovič Tomaš,  Szczyglovski Adam.

7 klasė : Ravdo Agneška, Tripuckij Nikita.

G1 klasė: Elkady Amina, Sidarevič Rafael, Fominaitė Agnė.

Dėkojame mokytojoms Violetai Kerbed, Nijoliai Siniavskajai ir Vikai Strenakovai, kurios paruošė mokinius konkursui. Mokiniams linkime visiems sėkmės II etape!