Linksmosios estafetės

Šiandien mūsų gimnazijos sporto salėje buvo išties triukšminga. Net aštuoniasdešimt 3-4 klasių mūsų gimnazijos ir „Žaliakalnio“ pradinės mokyklos mažųjų sportininkų susirinko linksmai ir judriai praleisti antradienio popietę, dalyvaujant varžybose-žaidime „Linksmosios estafetės“. Visi dalyviai burtų keliu buvo padalinti į keturias komandas. Kiekviena komanda turėjo savo trenerį, kuris globojo komandą viso renginio metu. Pasipuošę skirtingų spalvų apyrankėmis, vaikai žaidė susipažinimo žaidimą. Reikėjo sužinoti ir prisiminti visų komandos dalyvių vardus, juk vienoje komandoje buvo skirtingų klasių ir mokyklų mokiniai. Kai vaikučiai susipažino, drąsiai stojo į voreles ir žaidė keturias skirtingas estafetes, kurių metu reikėjo atlikti įvairias užduotis: nešti didžiulį voką, „sodinti“ ir surinkti „bulves“, vikriai „nardyti“ per stačius  lankus, greitai įveikti slalomo trasą lazdos pagalba „vairuojant“ plastikinį riestainį. Varžybas baigėme vaikų mėgstama virvės traukimo rungtimi. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti mažomis atminimo dovanėlėmis, bet svarbiausia dovana – gera nuotaika, nauji draugai, smagiai kartu praleistas laikas.

Renginį organizavo ir pravedė J.I.Kraševskio gimnazijos kūno kultūros mokytojai.

Nuotraukos Valdemar Doveiko