13- ojo ulonų pulko įkūrimo 100- ųjų metinių paminėjimas Lenkijoje , Kielcų mieste

Jau nuo 2010 metų Vilniaus J. I. Kraševkio gimnazija bendradarbiauja su 13 –uoju ulonų pulku iš Lenkijos Kielcų miestu. Šis pulkas buvo įkurtas prieš 100 –tą metų Naujojoje Vilnioje. Ulonai kasmet prieš Kalėdas organizuoja didelę šventę mūsų gimnazijos mokiniams ir mokytojams . Ulonų Kalėdų senelis atveža dovanų, saldumynų mūsų gimnazijos bendruomenei. Ulonai organizavo vasaros stovyklas mūsų gimnazijos moksleiviams, rengė susitikimus su Lenkijos ir Lietuvos harceriais prie bendro laužo. Bendradarbiavimas tęsiasi ir toliau.

Mūsų gimnazijos direktorė ir mokytojai gegužės 26 dieną dalyvavo iškilmingoje 13 ulonų pulko įkūrimo  paminėjimo šventėje: šventose mišiose, iškilmingoje eisenoje, karių pasirodymuose, koncerte ir ulonų puotoje.